Naujienos
Grįžti atgal
2014 05 25

PARODOS „TRANSIT KAZACHSTAN 2014" LANKYTOJUS DOMINO „ARIJAUS" PASLAUGOS

 

Krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonių grupės „Arijus" paslaugos gegužės 21-23 dienomis pristatytos Astanoje (Kazachstano Respublika) vykusioje tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje „Transit Kazachstan 2014". Šiemet „Arijus" parodoje dalyvavo bendrame Klaipėdos jūrų uosto stende, kuris renginyje įvertintas už geriausią dizainą.

 

Kaip pasakojo parodoje dalyvavusi rinkodaros ir plėtros direktoriaus pavaduotoja Laura Butkevičienė, į renginį susitikti atvyko esami klientai iš Kazachstano, taip pat pavyko užmegzti ryšių su naujais klientais bei tiekėjais. „Bendravome ir su vietine spauda - davėme interviu apie „Arijaus" grupę žurnalui „Transport-Logistik", straipsnis apie mus pasirodys kitą mėnesį, taigi tai neabejotinai prisidės prie mūsų žinomumo šioje šalyje", - pasakojo L. Butkevičienė.

 

UAB „Arijus" rinkodaros ir plėtros direktorius Egidijus Ramonas kaip vieną iš svarbesnių parodos įvykių minėjo ir susitikimą su laivybos linijos „Unifeeder" atstovu Dennis Lemke. „Jis norėjo artimiau pamatyti Kazachstano rinką ir jos potencialą. Mūsų agentuojamos laivybos linijos atstovo D. Lemke teigimu, jam ši kelionė buvo prasminga", - pasakojo E. Ramonas.

 

Parodos metu taip pat vyko Astanos ekonomikos forumas, kuriame dalyvavo daugiau nei 10 tūkst. dalyvių iš viso pasaulio. „Transit Kazachstan 2014" pasirašytas memorandumas dėl bendradarbiavimo tarp Klaipėdos ir Aktau uostų. Teigiama, kad bendradarbiavimo sutartis prisidės stiprinant abipusius ryšius tarp Kazachstano ir Lietuvos, paskatins tranzito galimybių plėtrą.

 

 
Grįžti atgal