Naujienos
Grįžti atgal
2017 09 26


Krovinių gabenimas Lietu­voje, skaičiuojant tonomis, šių metų pirmąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo 19%, tokia pačia apimtimi augo ir visas transporto paslaugų eksportas.

 

Transporto įmonių vadovai sako, kad dėl augančio paslaugų poreikio ima mažėti ilgą laiką rinką kamavęs transporto paslaugų pasiūlos perteklius. Konkurencija tebelieka aštri, tačiau esant palankiam pasiūlos ir paklausos kreivių balansui transporto bendrovės pradeda galvoti apie didesnes savo paslaugų kainas.


Apie krovinių srautų pagyvėjimą su Verslo Žiniomis bendravo Vainius Kaunietis, krovinių gabenimo ir ekspedijavimo grupės „Arijus" vykdomasis direktorius.
„Jaučiame padidėjusią transporto paklausą ir išaugusius krovinių srautus ne tik Vakarų Europoje, kur sutelkta mūsų autotransporto veikla, bet ir Rusijoje, NVS šalyse, kur teikiame krovinių ekspedijavimo paslaugas. Krovinių srautai į NVS šalis per pirmąjį šių metų pusmetį išaugo 2,5 karto", - nurodo jis. Trylika įmonių vienijančios „Arijaus" grupės konsoliduotos pajamos pirmąjį šių metų pusmetį didėjo per 60% - iki 15,9 mln. Eur.
Ponas Kaunietis sako, kad prie gero rezultato prisidėjo visų keturių grupės veiklų - krovinių ekspedijavimo, laivybos linijų agentavimo, krovinių gabenimo nuosavu autotransportu ir biokuro gamybos - augimas.

 

http://www.vz.lt/transportas-logistika/2017/09/20/rinkoje--transporto-paslaugu-kainu-kilimo-nuojauta#ixzz4tgzQZzfq

 
Grįžti atgal