Naujienos
Grįžti atgal
2018 01 08

"Arijaus" grupė tapo vieno didžiausių Europoje industrinės technikos gamintojo Van Hool atstove Baltijos šalyse.

 

Birželio mėnesį krovinių gabenimo ir ekspedijavimo įmonė „Arijus", UAB pasirašė sutartį su belgų gamintoju Van Hool. Nuo 2018 metų sausio „Arijaus" grupė tampa oficialia Van Hool atstove Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

 

Įkurta Bernardo Van Hool, jau daugiau nei 65 metus įmonė gamina aukščiausios kokybės viešojo transporto priemones. Koncerno produkcija yra užėmusi tvirtas pozicijas tarptautinėje rinkoje. Gamyklos įkurtos Belgijoje, Makedonijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Van Hool produkcijos gamyba padalinta į dvi stambias dalis: viešojo transporto (autobusų) bei industrinės technikos (konteinerinių aikštelių, puspriekabių ir cisternų). Pastarąjį padalinį nuo šiol ir atstovaus „Arijus".
„Arijaus", UAB bei Van Hool vadovai sutarė, kad nuo 2018 metų sausio mėnesio „Arijaus" grupė tampa oficialia Van Hool atstove visose trijose Pabaltijo šalyse.
„Savo klientams neužilgo galėsime pasiūlyti naują produktą - konteinerinių aikštelių, puspriekabių bei cisternų pardavimą ir nuomą. Jau esame įsigiję iš Van Hool 10 vienetų konteinerinių aikštelių, kurios sėkmingai dirba Vakarų Europoje. Esame patys išbandę šios įmonės gaminius ir įsitikinę Van Hool gaminamos produkcijos kokybe, todėl drąsiai klientams galime rekomenduoti būtent šio gamintojo techniką", - teigia „Arijus", UAB vykdomasis direktorius Vainius Kaunietis.

 

 
Grįžti atgal